Güngören Cam balkon servisi, tamiri ve imaltı

pimapemcimiz.com Pimapen ve Cam balkon servisi Gsm Numarası05358630797

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20

Güngören Cam balkon servisi, tamiri ve imaltı


Hızlı Servis

Güngören Cam balkon servisi, tamiri ve imaltı

Güngören Cam balkon

Yalıtım camında, camlar arasında kalan boşluklara doldurulmuş olan gazların ısı yalıtımı açısından sıradan havadan daha yüksek olduğu görülmüştür. Bu nedenle, gözlükler arasındaki boşluğun gazlı argon ile doldurulmasına özellikle dikkat edilmelidir. Camın kalınlığı veya rayların boşluğu, ısı tasarrufu ile ilişkili değildir. Camın yüzeyi genişledikçe camın kalınlığı da artmalıdır.

Çift Camlı Pencere Nedir?

Çift camlı Güngören Cam balkon, ısıcam cam kullanılarak yapılan Güngören Cam balkon sistemleridir. Sistem, şoka ve kırılmaya karşı yüksek dirençli 8 mm kalınlığında sertleştirilmiş cam kullanır. Sistemimizde cam paneller, ithal polimerik bazlı yapıştırıcılar kullanılarak destek kanadı profiline yapıştırılmıştır ve doğal şartlar nedeniyle deformasyona uğramamaktadır. Sistemimiz, ayrı yataklarda çalışan polimid kaplı yataklara sahip çinko-nikel alaşımlı jantlar sayesinde rahat çalışma sağlar.

Bağımsız çalışan çift kilitleme sistemi ile maksimum güvenlik sağlar. Akıllı taban kapakları ve aksesuarları ile tek bir bütün oluşturan bütünsel bir sistemdir. Üst ve alt raylar üzerinde 10 mm kalınlıkta çift sıra kıl contalar, maksimum balmumu yalıtımı sağlar. Kanatlardaki pencereler arasında yalıtım sağlamak için silikon bazlı bir çift fitil kullanılır.

Güngören Cam balkonlarda Ne Kadar Kalınlık Olmalıdır?

Çift Güngören Cam balkon üreten birçok şirket, farklı gereksinimlere göre çeşitli kalınlıklarda cam üretmektedir. Yalıtım Güngören Cam balkonları için ideal cam kalınlığı 12-14 mm'dir. Bu kalınlıktaki camın kullanıldığı Güngören Cam balkonlarda cam ile ilgili ısı kaybı olmaz. Ama sonra tekrar hatırlamakta fayda var; Sadece camın kalitesi ısıyı korumak için yeterli değildir.

Güngören Cam balkon Profilleri

Alüminyum profiller kalınlığı 3 mm. kadardır. Alt ve üst çerçevelerin profilleri, Güngören Cam balkon sistemindeki yükü taşır. Sistem milimetre şartlarında monte edildiğinden taşıma kutuları sağlam olmalıdır. Bu dengeye zarar verebilir. Bu nedenle, alüminyum gövde profillerinin duvar kalınlığı önemlidir. Alüminyum profiller her renkte boyanabilir.

Güngören Cam balkon Aksesuarları

Gözlükler arasında özel şeffaf fitiller kullanılır. Kilitler, tutamaklar ve montaj kılavuzları standarttır. Sistem, iki sıra üstte ve altta 1000 sıra saç dökülmesine sahiptir. Tekerlek kasnağı ve sistemde kullanılan diğer çalışma malzemeleri paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Güngören Cam balkon Montajı

Sipariş tarihinden itibaren uzman personelden en geç 15 gün sonra. Kurulum süresi tasarıma ve m2'ye göre değişir. Profil çemberi hem iç hem de dış dört tarafı da antibakteriyel silikon ile izole edilmiştir. Tesisat ve uygulamalar Güngören Cam balkon yapısına göre yapılır.

Güngören Cam Balkon Tamiri

Güngören Cam Balkon tamiri sırasında yapılan işlemin sorunsuz olması için kullanılan yedek parçaların birinci sınıf ürünler olması gerekmektedir. Balkon sistemlerinde meydana gelen camda kırılma, sürgü mekanizmasında sorun, takılma, camın yerinden çıkması gibi sorunların tadilatı yapılır. Güngören Cam Balkon sistemlerinin çeşitleri olmasından dolayı tamir gerektiren balkon türleri de olmaktadır. Tamir gerektirebilen Güngören Cam Balkon sistemleri arasında şu sistemler bulunmaktadır: 

Eşikli, eşitsiz Güngören Cam Balkon, katlanabilir ve sürgülü Güngören Cam Balkon, perdeli Güngören Cam Balkon sistemleri, koş bahçesi Güngören Cam Balkon sistemleri ve açılır tavan Güngören Cam Balkon sistemlerinin tamiri yapılabilmektedir. Bu tür sistemler genelde açılıp kapanmama, yerinden çıkma gibi sorunlar çıkarabilmektedir. Bu gibi durumlarda hiçbir müdahalede bulunmasan derhal bir Güngören Cam Balkon tamiri şirketine başvurmanız gerekmektedir.

Güngören Cam Balkon tamiri gerektiren durumlar arasında en sık yaşananı kanat sistemlerinin birleşme yerlerinde bulunan plastik fitillerin zamanla sararması ve bazı durumlarda sertleşerek kırılmasıdır. Bu durumda sistem zarar göreceğinden dolayı yağmur suyu, rüzgar gibi istenmeyen durumları içeriye almaya başlayacaktır.  

Sık karşılaşılan diğer bir durum ise tekerlek sisteminin yerinden çıkması ve bazen kırılmasıdır. Bu gibi durumlarda cam kayma işlevini yapamaz ve açılmaz. Bu durumda tekerlek sisteminin değiştirilmesi ile tamir işleminin tamamlanması gerçekleştirilmektedir. 

Diğer bir durumda alüminyum ile mermer arasındaki mesafenin zamanla açılmasıdır. Bu açıklığın kapatılması için izole edici malzemelerle tamir işlemi yapılmaktadır.  

Güngören Cam Balkon Tamiri Fiyatları

Güngören Cam Balkon tamiri fiyatları belirlenirken tamiri yapılacak işleme göre fiyat değişiklikleri olmaktadır. Tamiri yapılması gereken bir kırık parça varsa bu kırık parçanın cinsine göre bir fiyat belirlenmektedir. Yedek parça değişimi ile tamir yapılması halinde fitil, conta, tekerlek, lastik, cam ve bu yedek parçalardan bazılarının değişen ürün kalınlığına göre fiyat çıkarılmaktadır. 

Güngören Cam Balkon Uygulama Alanları

Güngören Cam Balkonlar uygulandığı bölgelere getirdiği ferahlık ve avantajlardan dolayı gerek evlerde gerek diğer mekanlarda kullanılmaktadır. Ev balkonlarında, cafe, restoran, bar ve teraslarda kullanılmaktadır. Güngören Cam Balkonlar mekanların kullanım alanlarını kısıtlamama, görsel konuda estetiklik sağlamasından dolayı tercih nedeni olmaktadır. 

Güngören Cam Balkon Sistemleri

Balkon ve terasların kullanım alanları özellikle kış mevsimlerinde pek mümkün olmadığı için açık balkonlar özellikle soğuk bölgelerde pek tercih edilmemektedir. Güngören Cam Balkon sistemleri her hava şartlarında balkonların kolaylıkla kullanılabilmesine sebep vermektedir. Kış mevsiminde soğuk havadan, yaz mevsiminde ise yüksek sıcaklıktan balkonunuzu korumaktadır. 

Bu Güngören Cam Balkon sistemleri dışarı görüşünü kapatmayan cam yapısına sahipken dışarıdan balkonun görülmemesini de sağlamaktadır. Ayrıca villa ve müstakil evlerde de kış balkonu konseptiyle Güngören Cam Balkon kullanılmaktadır. 

Güngören Cam Balkon Tamiri

Güngören Ucuz Cam Balkon tamiri gerektiren bir durum camlarda meydana gelen kırılmadır. Bu camlar oldukça dayanıklı ve sağlam camlardır. Kırılması oldukça zor olan bu camların beklenmedik bir durum karşısında kırılması halinde cam değişimi mümkün olabilmektedir. 

Güngören Cam Balkon Tamiri Hizmetleri

Birçok farklı Güngören Cam Balkon çeşitleri olmasından dolayı Güngören Cam Balkon hizmeti de birçok Güngören Cam Balkon türünde olmaktadır. Katlanabilir özellikteki Güngören Cam Balkonların tamiri mümkündür. Güngören Cam Balkonun fitillerinde meydana gelen sararma ve aşırı sertleşmeden kaynaklanan kırılmaların değiştirilmesi. Güngören Cam Balkon mekanizmasında bulunan tekerleklerin kırılmasından dolayı değişimler yapılabilmektedir. Aynı zamanda tekerleklerin vidalarının gevşemesinden dolayı gerçekleşen sorunlar da kolaylıkla tamir edilebilir. 

Cam kanatlarında meydana gelebilen sorunlar da tamir edilebilmektedir. Aynı zamanda Güngören Cam Balkon düzeneğinden çıkan, kaymalarda sorun yaşayan, açılıp kapanmayan camlarda tamir edilebilmektedir. Sararma yapılan şeffaf fitiller yerine alüminyum fitiller takılabilir. Zamanla mermer ve alüminyum arasında meydana gelebilen açıklar silikon ve diğer türlü malzemelerle Güngören Cam Balkon tamiri yapan firmalar sayesinde kapatılabilir. 

Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi garantili pimapen servisi

İstanbul Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi

Cam balkon servisi, tamiri ve imalatı

Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi garantili pimapen servisi

İstanbul Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi

Cam balkon servisi, tamiri ve imalatı

Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi acil pimapen servisi

İstanbul Güngören Abdurrahman Nafiz Gürman Mahallesi

Cam balkon servisi, tamiri ve imalatı
Cam Balkon ve pimapen servisi

İletişim

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20 Tel: 0212 639 12 85 Fax: 0212 452 76 55 Gsm: 0535 863 07 97

Cam Balkon ve pimapen servisi

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Pazar | 09:00 - 23:00

Cam Balkon ve pimapen servisi

Sosyal Medya