Güngören Küpeşte servisi

pimapemcimiz.com Pimapen ve Cam balkon servisi Gsm Numarası05358630797

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20

Güngören Küpeşte servisi


Hızlı Servis

Güngören Küpeşte servisi

Güngören Küpeşte

Bina girişlerinde, balkon ve teraslarda, merdivenlerde, iç ve dış her türlü mekanda güvenliği sağlamak amacıyla uygulanan Güngören Küpeşte sistemleri güvenlikle birlikte estetikliği göz önüne alarak bu şartlara uygun malzemelerle üretilmektedir. Ev balkonları, alışveriş merkezleri gibi her türlü iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır.  Bu Güngören Küpeşte sistemleri alüminyum profillerin siz müşterilerin tercihine göre boyanması ve şekil almasıyla oluşturulmaktadır. Bu sistemler merdiven, balkon, teras gibi bölgelerde güvenliği sağlamak amacıyla kullanıldığı için kullanılan malzemenin kalitesi oldukça önemlidir. Bu Güngören Küpeşte sistemlerinin de uygulama alanlarına ve müşterilerinin isteklerine göre çeşitleri bulunmaktadır. 

Dairesel, oval, kare ve dikdörtgen şekillere sahip olan küplere sistemleri mevcuttur. Genellikle alüminyum, paslanmaz çelik ve ahşaptan yapılır. Alüminyum Güngören Küpeşteler dikme denilen dikey parçalar ve bu parçaların üstünden geçen borulardan oluşmaktadır. 

Dikme

Dikme denilen borular Güngören Küpeşte ve korkuluk sistemlerinin zeminlerinde kullanılan borulardır. Diğer borular, diğer bağlantı parçaları, emniyet şeritleri gibi diğer malzemeler dikmelere sabitlenir. Dikme ve Güngören Küpeşte sistemlerinin ana parçası olduğu için iyi şekilde sabitlenmesi gerekmektedir. Dikmeler üzerinde bulunan iki veya üç adet vida deliğine vidalama işlemi yapılmaktadır. Vida deliklerinin görüntüyü bozmasından dolayı vidalama işlemi sonucu dikme kanalı denilen çubuklarla kapatılır ve kötü koku engellenir. Bu dikmelerin düzgün, güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapılması için su terazisiyle ölçüm yapılarak sabitlenmektedir. 

Emniyet Şeritleri

Dikmeler arasına yatay bir şekilde yerleştirilen ince borulara emniyet şeritleri denilmektedir. 

Üst Tutamak Borusu

Dikmelerin üst kısmında bulunan, denge sağlamak anacıyla elle kavranılan borulara üst tutamak borusu denilmektedir. Üst tutamak borularının da görüntüyü bozmaması için dikmelere ve emniyet şeritlerine uygun boyutta, renkte ve uygun modelde olması gerekir. Aksi takdirde estetik bir görüntü olmayacağı için müşterilerin memnuniyetini sağlamayacaktır. 

Güngören Küpeşte

Özellikle yüzme havuzlarında, merdivenlerde, balkonlarda güvenliği sağlamak için kurulmuştur. Hafif görünümüne ek olarak, sağlam ve zarif bir görünüm sergiler. Çok çalışıyoruz ve siz değerli müşterilerimize özel istek ve siparişlerinizi uygun fiyat ve gün içerisinde teslim etmeye hazırız. Artık alüminyumun sıcaklığını ve camın şeffaflığını alüminyum korkulukla ölçmek artık çok daha kolay, bu da modern mimarinin estetik sorunlarını ortadan kaldırıyor.

Müşterilerimizin korkuluk pazarındaki ekonomik şartlarına uygun olarak sürekli kalıp ve detay geliştiren bireylerin ve şirketlerin varlığına dikkat çekmek istiyoruz. Fiyattaki farklılık, malzemenin kalitesi (hammaddelerin özellikleri), profil ve ek boyutlar ve kalınlık ile sorgulanmalıdır.

Tüm bu standartlara ek olarak, dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri, ürün ve aksesuarlarının hammaddesinin kesiti, büyüklüğü, ağırlığı, şekli ve yapısıdır. Sistematik bir fiyat analizinde, bu ayrıntılara uymamanın sonuçlarını görüyor ve deneyimliyoruz.

Alüminyum Güngören Küpeşte

Görünmez bina detayları ile merdiven kenarlarında alüminyum merdiven korkulukları tercih edilmektedir. Geniş aksesuar yelpazesine sahip alüminyum merdiven korkulukları, yuvarlak ve köşe profillerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Merdiven korkuluk cam veya camsız kullanılabilir. Başka bir deyişle, alüminyum profiller parça şeklindedir. Bu alüminyum profiller daha sonra bükülerek oluşturulur. 

Alüminyum merdiven Güngören Küpeşte özellikleri;

  • Alüminyum merdiven korkulukları pas tutmaz ve korozyona dayanıklıdır.
  • Alüminyum korkuluk hem içte hem dışta kolayca kullanılabilir.
  • Malzemesi hafif olduğu için yapılara aşırı yüklenmez.
  • Alüminyum korkuluklar temizlik dışında herhangi bir bakım gerektirmez ve yıllarca sorunsuz çalışmasını sağlar.
  • İşlemek için doğa dostudur.

Paslanmaz Güngören Küpeşteler Nerede Kullanılır?

Kullanılacak yer bulunmamasına rağmen, konut binalarının tüm odalarında paslanmaz çelik korkuluk kullanabilirsiniz. Bu Güngören Küpeşte modelleri, hastaneler, alışveriş merkezleri, okullar, metrolar, toplu taşıma istasyonları ve ortak alanları paylaşan fabrikalar gibi yerlerde kolayca tercih edilebilir. Balkon ve merdiven korkulukları tercih edilirken tercih edilebilecek paslanmaz çelik korkuluklara sahip modeller de ayırma işlemlerinde kullanılabilir. Paslanmaz çelik tırabzanlar genellikle merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarında ve teraslarda kullanılır.

Paslanmaz Çelik Korkuluk Nasıl Kullanılır?

Kullanım yeri özelliklerine göre site için özel olarak tasarlanabilen Güngören Küpeşte modelleri ayrıca standart ölçülerde modeller içermektedir. Mimari tasarımlara uygun olarak geliştirilen modeller özelliklerine göre değerlendirilir. 

Güngören garantili Küpeşte servisi

İstanbul Güngören

Cambalkon ve Küpeşte servisi

Güngören garantili Küpeşte servisi

İstanbul Güngören

Cambalkon ve Küpeşte servisi

Güngören acil Küpeşte servisi

İstanbul Güngören

Cambalkon ve Küpeşte servisi
otomatik Küpeşte ve Küpeşte servisi

İletişim

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20 Tel: 0212 639 12 85 Fax: 0212 452 76 55 Gsm: 0535 863 07 97

otomatik Küpeşte ve Küpeşte servisi

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Pazar | 09:00 - 23:00

otomatik Küpeşte ve Küpeşte servisi

Sosyal Medya