Güngören Sineklik tamiri ve servisi

pimapemcimiz.com Pimapen ve Cam balkon servisi Gsm Numarası05358630797

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20

Güngören Sineklik tamiri ve servisi


Hızlı Servis

Güngören Sineklik  tamiri ve servisi

Güngören Sineklik

Özellikle yaz aylarında balkon kapısı ve pencerelerin çoğu zaman açık durmasından dolayı sinek, böcek gibi evin içerisinde istenmeyen canlılar çok sayıda bulunmaktadır. Bu tür canlılar kimyasal olan ilaçlarla evden uzaklaştırılabiliyorken bu durum insan sağlığı için uygun olmuyor. Bu durumları ortadan kaldırmak için Güngören Sineklikler her zaman doğru ve kesin çözümleri oluşturuyor. 

Bu Güngören Sineklikler farklı çeşitleri ve modelleriyle siz müşterilerin isteklerine ve evinizin yapısına göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu Güngören Sineklik sistemlerinin her türlü kapı ve pencereye uygulanabilmesi için özel üretimleri mevcuttur. Maliyetleri de oldukça düşük olan bu aparatlar sayesinde yaz ayları daha sorunsuz geçmektedir. Firma tarafından evinize gönderilen ekip ile Güngören Sineklik yaptırmak istediğiniz bölgelerin ölçüleri alındıktan sonra istediğiniz Güngören Sineklik kolaylıkla yapılmaktadır. 

Kullanımı ve temizliği oldukça kolay bu Güngören Sineklik sistemleri çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Güngören Sineklik fiyatı belirlenirken istenilen Güngören Sineklik sistemine, pencere ve kapının boyutlarına ve kullanılan malzemenin kalitesine bakılmaktadır. Görüntü bozukluğunu oldukça az etkileyen Güngören Sineklik sistemleri fiyat konusunda farklılık meydana getirebilmektedir.  

Plise Güngören Sineklik Modeli

Etrafında bulunan alüminyum sistem üzerine sarılmasıyla ana şeklini oluşturan plise Güngören Sineklik kullanım kolaylığı ile özellikle yer sorunu olan dar bölgelerde sık tercih edilen Güngören Sineklik sistemidir. Uzun ömürlü ve temizlenmesinin kolay olmasından dolayı da çok tercih edilmektedir. 

Menteşeli Güngören Sineklik Sistemleri

Tüm Güngören Sineklik sistemleri arasında en eski ve en sık kullanılan sistemdir. Önünde korkuluk, panjur gibi engeli olmayan tüm pencerelerde kullanılabilir. Pencere çerçevesine monte edilerek kurulur. Dışa doğru açılır ve istenildiği zaman tekrardan çıkarılabilir. Temizlenmesi de oldukça kolaydır. 

İçe Açılır Güngören Sineklik Sistemi

İçe açılan Güngören Sineklik sistemleri pencerelerde dışa açılacak Güngören Sineklik sistemleri içi yer bulunmaması halinde tercih edilir. Genellikle çatı pencereleri, eskilerde bulunan karanlık odalı dairelerdeki yer sıkıntısı gibi durumlarda tercih edilmektedir. 

Güngören garantili Küpeşte servisi

İstanbul Güngören

Cambalkon ve Küpeşte servisi

Güngören garantili Küpeşte servisi

İstanbul Güngören

Cambalkon ve Küpeşte servisi

Güngören acil Küpeşte servisi

İstanbul Güngören

Cambalkon ve Küpeşte servisi
otomatik Küpeşte ve Küpeşte servisi

İletişim

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20 Tel: 0212 639 12 85 Fax: 0212 452 76 55 Gsm: 0535 863 07 97

otomatik Küpeşte ve Küpeşte servisi

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Pazar | 09:00 - 23:00

otomatik Küpeşte ve Küpeşte servisi

Sosyal Medya