Ataşehir pimapen servisi

pimapemcimiz.com Pimapen ve Cam balkon servisi Gsm Numarası05358630797

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20

Ataşehir Pimapen Servisi


Hızlı Servis

Ataşehir pimapen servisi

İstanbul Ataşehir Güvenli Pimapen servisi

İç ve dış kullanım için cam korkuluk ,Giyotin, Pergule sistem, Alüminyum doğrama, Kepenk,Panjur,Sineklik,Duşakabin ayna,Isıcam-Konforcam,Pimapen,Cam balkon tamiri,Alüminyum küpeşte,Kare küpeşte arayan müşterilere doğrudan

Ataşehir pimapen servisi Ataşehir genelinde tedarik, ticaret ve perakende satış yapıyoruz. Zihninizi rahatlatmak için, korkuluklarımız tüm ilgili inşaat düzenlemelerine uygundur. Bir proje şablonu hazırlamak için daima önerilen siteyi ziyaret ediyoruz. Ismarlama korkuluğunuzu yaratmaya devam etmeden önce kullanılacak camı temsil edecek bir ahşap model çizeceğiz. Müşterilerimizin çoğu İstanbul'un merkezinde . Ancak ekibimiz Büyük

Ataşehir pimapen servisi ve

istanbulda çalışabilir. Çerçevesiz Cam Korkuluklar, İç ve Dış Çerçeveli veya çerçevesiz zarif, minimalist cam korkuluklar, hem iç hem de dış mekanda çok çeşitli çağdaş konumlara uygundur. Modern ofis ortamlarından yeni perakende gelişmelerine, asansör boşluklarını merdivenlere, çerçeveli veya çerçevesiz cam korkuluklara, çevreyi eşsiz bir estetik iyileştirme sunarken güvenliği en üst düzeye çıkarır.

Düşük Demirli Cam

Ataşehir pimapen hizmeti ve cam balkon Düzenli düz camdaki kenarların yeşil ve siyah görünümünü azaltarak çerçevesiz görünümü geliştirmek için düşük demir cam kullanılabilir. Düşük demir cam ayrıca, çevreleyen dekorasyonun renklerinin camdan bakıldığında renk tonundan daha az etkilenmesini sağlayan bir yüzey sağlar.

Ataşehir cam balkon servis Cam , canlandırmak, göze çarpmak veya daha fazla mahremiyet için göze çarpmayan bir görünüme sahip olmak için çeşitli şekillerde dekore edilebilir. Görsel bir etki için LED'ler bile ekleyebiliriz. Cam Korkulukların Özellikleri ve Avantajları Tüm özelliklere ve amaçlara uygun ısmarlama tasarımlar Her alanı geliştirmek için kesintisiz cam hatlar Güney İstanbul Yenibosbadaki atölyemizde tasarlanmış, üretilmiş ve dekore edilmiş camlar Güçlü, güvenli, güvenli, uzun ömürlü malzemeler İstanbulun Lider Cam Korkuluk Uzmanı ile İrtibata Geçin

Ataşehirdecam balkon,Pimapen,kepenk servisi

Onun sonsuzluk görünümü çerçevesiz juliet cam balkon online olarak çeşitli boyutlarda mevcuttur ve sonuçta bireysel kapı açıklıklarına / tiplerine uyacak şekilde yapılmıştır.

cam  Balkon, dışa sabitlenebilen, pencere açıklıkları arasına monte edilmiş veya kapı çerçevesine cıvatalanabilen, her iki taraf için benzersiz bir kilitleme kanal sistemi içerir. Her balkona, kalınlığı gereken aralığa göre belirlenen, net, sert ve lamine güvenlik camı verilmiştir.

cam Balkon Yapımı

Seçilen boyut, kanalların dışına kadar olan toplam balkon genişliğidir (tam ölçmek için gerekli olan ve tümü ölçmek için yapılmış olan gerekli ayrıntıları içeren bir not ekleyin)

Her iki tarafa 50mm genişlik x 40mm derinliğinde alüminyum kanallar

Her kanal standart olarak fırçalanmış alüminyumdur, fırçalanmıştır ve gerektiğinde toz boya kaplı.

Genel olarak 1100mm yüksek

Aynı kanal sistemiyle yana veya yüze monte edilebilir (uygun olması için yerinde delme gerektirir)

Gerekirse 13,5 mm, 17,5 mm veya 21,5 mm kalınlığındaki sertleştirilmiş ve lamine edilmiş güvenlik camını temizleyin

Juliet balkonlarımız, ev içi uygulamalar için yürürlükteki tüm İngiltere bina düzenlemelerine uygundur, lütfen ticari bir mülkte kullanmayı planlıyor musunuz, buna göre tavsiyelerde bulunabiliriz.

 

Neler Dahil?

2NA. kapaklara ve uygun cam lastiklere sahip sabitleme kanalları

Sertleştirilmiş ve lamine cam panel

Gereksinimleri karşılamak için ayrı olarak satılan duvar sabitlemeleri

Talep üzerine yapısal hesaplamalar yapılabilir


Kurulum

Cam balkon sistemlerimiz kit şeklinde tedarik edilir ve makul DIY becerileri ile montajı kolaydır

Temel sabitleme talimatları sağlanacaktır ve daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa size sadece bir telefon kadar yakınız!

 

Tamamen yasal cam  balkon işaretli

Hızlı, güleryüzlü ve profesyonel hizmet

Aile 25 yılı aşkın bir süredir işletmecilik

Olağanüstü kaliteli ürünler

Geniş teknik deneyim

Ataşehir garantili pimapen servisi

İstanbul Ataşehir

Cambalkon ve Pimapen Servisi

Ataşehir garantili pimapen servisi

İstanbul Ataşehir

Cambalkon ve Pimapen Servisi

Ataşehir acil pimapen servisi

İstanbul Ataşehir

Cambalkon ve Pimapen Servisi
Cam Balkon ve pimapen servisi

İletişim

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20 Tel: 0212 639 12 85 Fax: 0212 452 76 55 Gsm: 0535 863 07 97

Cam Balkon ve pimapen servisi

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Pazar | 09:00 - 23:00

Cam Balkon ve pimapen servisi

Sosyal Medya