Beylikdüzü Pimapen Servisi

pimapemcimiz.com Pimapen ve Cam balkon servisi Gsm Numarası05358630797

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20

Beylikdüzü Pimapen Servisi


Hızlı Servis

Beylikdüzü pimapen servisi

İstanbul Beylikdüzü Güvenli Pimapen servisi

Beylikdüzü Kepenk

Beylikdüzünde İşyeri, pencere, kapı vb. kullanılan sac, demir veya ahşap kanatlar kepenk olarak isimlendirilir. Eski perdeleri kullanırken, onları zorla kullanırız, bu olağanüstü bir güç gerektirir, bu nedenle eski perdelere otomatik perdeler tercih edilmelidir. Mağazaların ve iş yerlerinin güvenliğini sağlayarak, modern teknolojiden faydalanarak hafif, sorunsuz ve uzun ömürlü çalışma tarzının güvenliğini de arttırdı. Güvenliğin her şeyden önce olduğu uygulamalar için metal kasalı ve kepenkli sistemler tercih edilir. Standart olmayan genişlik veya yükseklik değerlerine sahip endüstriyel kepenklerin kullanılması (8 m veya daha fazla), duvar kalınlığı 1.5 mm'ye yükseltilerek kullanılır.

Beylikdüzü Kepenk Seçenekleri

5 çeşit kepenk vardır. İş mekanizmasına ve uygulama alanlarına bağlı olarak değişirler. Başlıca kepenk çeşitleri;

 • Manuel kepenk
 • Elektrikli otomatik kepenkler,
 • Motorlu otomatik kepenkler,
 • Manuel ve otomatik kepenkler, ayrıca pencerelerde kullanılır
 • Kapılarda kullanılan manuel ve otomatik kepenkler,
 • Manuel ve otomatik kepenk da garajlarda kullanılır.

Tabii ki, kepenkler mekanik bir çalışma yapısına sahiptir ve zamanla aşınabilir. Bu bozulmalar çoğu zaman körlerin açılmaması veya kapanmaması gibi sorunları ortaya çıkarır. Bu bağlamda kepenklerin onarımı da önemlidir. Elbette, burada iyi bir şirket seçimi yapmakta fayda var. Aksi takdirde, tamir edilen güneşlikler çok hızlı bir şekilde bozulacaktır.

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Sistemleri Uygulamaya Göre Değişir

Otomatik kepenk modelleri, teknolojinin gelişimi ile yaygınlaşan bir çeşit kepenklerdir. Bu kepenk türü, insan eli tarafından manuel olarak kontrol edilmeyen, otomasyon adı verilen bir sistemden oluşur. Geçmişte, teknoloji gelişmemiş ve elektrik kullanmadan önce kepenkler genellikle metal, demir ya da tahtadan yapılırdı. Bu nedenle, bu tür güneşlikler açarken veya kapatırken bazı zorluklara neden olabilir.

Bu ve benzeri problemler yeni ve elektrik kepenklerin yardımı ile çözülür. Bu otomatik kepenkler genellikle üretim yerlerinin yakınında bulunan bir düğme veya uzaktan kumanda kullanılarak kontrol edilebilir. 

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Kullanmanın Faydaları?

Bu kepenk modelleri otomatik sistem sayesinde çalıştığından, eski kepenklere göre kaza riski çok düşüktür. Otomatik kepenkler görünüm olarak çok şık ve güzel görünür, bu nedenle çevre için güzel ve dekoratif görünmek tercih edilir. Kepenk imalatçı firması istenilen ebat ve renklere uygun olarak özel olarak imal edilmektedir. Üretici montajını dikkatle yapar.

Beylikdüzü Korkuluk

Merdivenlerde ve balkonlarda düşmeleri ve güvenliği önlemek için kenarında inşa edilmiş dekoratif bariyerlerdir. Esas olarak alüminyum, paslanmaz çelik ve ahşaptan yapılmıştır. Korkuluk ve küpeşteler merdivenlerde, balkonlarda, her türlü patikada, stadyumda, alışveriş merkezlerinde, iç ve dış mekanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Kalite ve güvenilirlik esastır. Kafkasya, günlük kullanım için kanıtlanmış, dayanıklı sistemler sağlamak üzere profesyonel tırabzanlar, ray donanımları ve montaj parçaları üretmekte ve kurmaktadır.

Beylikdüzü Korkuluk Nedir?

Beylikdüzünde Balkonlar, merdivenler, havuz kenarları ve yapının birçok yerine güvenlik ve dekorasyonun iyi bir şekilde görülmesi için korkuluk denir. Merdivenlerin tasarımına uygun olarak şık ve korkuluklar tasarlanmalıdır.

Ahşap merdivenlerde kullanılan detaylardan biri de ahşap korkuluk cevabıdır. Ahşap malzemeden yapılmış merdivenlerde ahşap korkulukların kullanılması bütünsel bir görünüm sağlayacaktır ve önemi olacak detaylarla desteklenebilir.

Korkuluk Hangi Malzemelerden Yapılmıştır?

Ahşap korkuluklar, metal korkuluklar ve cam korkuluklar, merdivenlerde hangi malzemelerin üretildiği sorusunun cevabı olarak verilebilir. Bu malzemelerden yapılan korkuluklar genellikle merdivenlerde kullanılır, çünkü estetik ve şıktır.

Korkuluk Kullanmanın Yararları

Beylikdüzü Paslanmaz çelik korozyona ve paslanmaya karşı hassas değildir ve normal çelik gibi üzerinde su lekesi bırakmaz. Ancak, lekelerden, düşük oksijen içeriğinden ve zayıf dolaşımdan tamamen korunmaz, ayrıca yüksek tuzluluk paslanmaz çeliği etkiler. Krom içeriği ve pasivasyon katsayısı, çeliğin korozyon direncini ve korozyon direncini korkuluk belirler.

• Temizlikten başka bakım gerektirmeyen ve yıllarca sorunsuz kullanım sağlayan mükemmel özellikleri nedeniyle modern ve akıllı binaların ayrılmaz ve ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

• Hafif ve dayanıklı iken tasarımlarınıza değer katar.

• Her bir tasarımın atmosferine uygun çözümler, kullanım kolaylığı ve çeşitli uygulamalar sunar. Sizin için uygun olan herhangi bir şekilde uygulayabilirsiniz.

• Hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilir. Yapıyı aşırı yüklemez.


Beylikdüzü Motorlu Kepenk

Kapı otomasyonu alanında bütün gelişmeleri yakından takip ederek hizmet veren firmamız, motorlu kepenk sistemleri sayesinde tüp motor gücüyle güvenilir olmanızı mümkün kılar. Uzaktan kumandalı sistemiyle dikkat çeken otomatik kepenk sistemlerimiz aşağıdan yukarıya doğru otomatik olarak açılabilir özelliktedir. 

Motorlu Kepenk Sistemlerimiz

 • otomatik aşağıdan yukarıya kaydırılabilir uzaktan kumandalı sistemdir.
 • tüp motor sistemi sayesinde güçlüdür.
 • %100 poliüretan malzemeden köpüklü olarak üretilir.
 • ISO 14001 çevre yönetim uygunluk belgesiyle en iyi şekilde üretilmektedir.

Ortada duran tüm bu özellikleri dikkate alındığı zaman motorlu kepenk üretimlerinde kaliteden taviz verilmeden hareket edildiğini dikkate almak gerekir.

Tam Otomatik Kepenk Sistemlerimiz

Beylikdüzünde Alanındaki bütün gelişmeleri her zaman yakından takip eden firma olarak tam otomatik kepenk imalatı sürdürülmektedir. Ortada duran bu özellikler neticesinde yer verilecek olunursa kaliteden taviz verilmeksizin hareket edildiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Bu özelliklerine dayanarak her açıdan ISO 9001 kalite yönetim standartlarına dayanarak hizmet veriyor. Siz de bütün hizmetlerimizi 24 saat boyunca yakından takip ederek her açıdan müşterinin beklentilerine yer verir. Bu özelliklerimiz neticesinde aktarılacak olunursa dünden bugüne kadar daima sonuç odaklı çalışmalar içerisine girilerek tam otomatik güçlü kepenk sistemleri güvende olmanıza imkan tanır.

Alüminyum, metal veya çelik malzemeden imal edilen kepenk sistemlerimizle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlanır. Ekonomik fiyat garantisine dayanarak alanına hakim olmaya devam eden müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket edilerek gerçekten de kesintisiz olarak en iyi koşullarda hizmet sağlanır. Bu hususlara yer verildiği zaman otomatik kepenk sistemlerimizle güvenilir olarak iş yerinin kapı otomasyon sistemi bizim teminatımız altında. Sosyal medya adreslerimizden yaptığımız çalışmaların örneklerini daha yakından inceleme imkanı bularak en iyi koşullarda hizmet temin edebileceksiniz. Bu da Beylikdüzü kepenk  7/24 anlayışa yer verilerek gerçekleştirilen hizmetlerimizin önde gelen nitelikleri olarak öne çıkar.

Beylikdüzü Otomatik Kepenk

Otomatik kepenk modelleri, kapı veya pencereleri kapatmak için kullanılan ve güvenlik ve dekoratif görünümleri nedeniyle tercih edilen bir otomasyon sistemine sahip işyerlerinde sıkça kullanılan panjurlardır. Yani, açılmalarını ve kapanmalarını sağlamak için fiziksel güç kullanmaya gerek yoktur. İmalatlarında kullanılan malzemeleri ve çeşitli renk veya tasarım seçenekleriyle birlikte kullanılma yeteneklerini içerir.

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Çeşitleri

Aşağıdaki otomatik panjur ve kepenk türlerinin mevcut olduğunu genelleştirmek yanlış olabilir. Zira otomatik kepenk olarak piyasada mevcut olan modeller, kullandıkları motor markalarına uygun olarak, elektrik veya motorlu olsunlar, kullanım yerlerine bağlı olarak farklı modeller şeklinde sunuluyor. Bununla birlikte, onları gruplamak gerekirse, kullanımları ve kullandıkları güç açısından farklı türlere ayırmak mümkün olabilir.

Kullandıkları Enerji Kaynağı Açısından Otomatik Kepenk Çeşitleri

Elektrikli Otomatik Kepenk: Motorlu otomatik panjurlu işletim sistemleri açısından önemli bir fark yoktur. Tüm otomatik panjurlar gibi, açık havada da yaygın olarak kullanılırlar. Uzaktan kumanda için üretilen modellerin yanı sıra bir anahtar veya düğme kullanılarak manuel olarak kontrol edilebilir. Güvenlik ve iyi görünüme ek olarak, genellikle yangına dayanıklı malzemelerden, çeşitli doğal afetlerden ve ayrıca toz ve sis gibi olumsuz etkileyebileceği yerleri korumak için yapılır. Başka bir deyişle, özellikle işler için çok önemli olduğu düşünülen temizlik ve hijyene katkıda bulunurlar.

Motorlu Otomatik Kepenkler: motor panjurlar denilen enerjiyi almaya ek olarak, fonksiyonların elektrikli otomatik panjurlarınkilerle aynı olduğunu söyleyebiliriz. 

Beylikdüzü Otomatik Kepenk Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Seçme nedeni olarak ortaya çıkmasının en önemli avantajı otomatik kepenk modellerinin uzun ömürlü olmasıdır. Sıcak daldırma galvaniz kaplamalar sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklı olan ürünümüz, yıllarca sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Beylikdüzü'nde İstenilen renk ve ebatta tasarlanabilir ve ihtiyaca göre düzenlenebilir. Otomatik deklanşör kullanımı çok basit ve kolaydır. Makine tarafından sağlanan rahatlığa ek olarak, otomatik deklanşör bakım gerektirmez. Ürün temizlenmesi çok kolaydır, yağmurda temizlenebilir.

Bu sistem güvenliğini en üst düzeye çıkarır. Dış tehlikelere karşı bir koruma aracı olmasının yanı sıra, eski ürünler gibi kilitleme sistemini kırmanın da bir yolu olmadığından güvenlik seviyesini bir üst seviyeye yükseltir.

Otomatik panjur motoru güçlü ve dayanıklıdır. Teknik servisimizin kurulum sırasında belirtilen standartları kullandığından emin olursanız, yıllarca sorun yaşamayacaksınız.

Otomatik deklanşör sistemleri Birçok renk seçeneği sayesinde, kullanıldığı yerlere kolayca uyum sağlayabilir.

Ek olarak, mikro delikli (saydam) otomatik kepenk modeli sayesinde, başka bir estetik ortam yaratabilir, tamamen veya sadece bir kısmının görünürlüğünü sağlar. 

Beylikdüzü Çelik Kepenk

Beylikdüzü'ndeki İş yerleriniz için otomatik açılıp kapanabilme özelliği olan çelik kepenk sistemleri iş yerinizin en üst seviyede güvenliğini sağlar. Uzaktan kumandalı sistem olarak karşımıza çıkan kepenk sistemi yenilikçi ve de tüp motorları sayesinde en güçlü olmaya devam eden niteliğiyle her açıdan öne çıkar.

Bütün bu özellikleri neticesinde yer verildiği zaman çelik malzemeli dayanıklı kepenk sistemiyle karşımıza çıkmaya devam ettiğini kesinlikle ele almak gerekir.

%100 Poliüretan Malzemeden

%100 poliüretanlı olarak üretilen kepenk sistemleriyle size yüksek oranda yalıtım olanağı sunar. Bu özelliğiyle her açıdan çevre seslere karşı son derece duyarlı gürültü önleyici etkiden üretilmektedir. Bayimizde bütün üretimimiz ISO 14001 çevre yönetim uygunluk belgesine göre gerçekleştirildiğinden dolayı her açıdan poliüretan malzemenin verdiği dayanıklılık dikkate alınarak mukavemet özelliği gösterir.

Tam Otomatik Mukavemeti Yüksek Kepenk Sistemlerimiz

Tam otomatik ve dayanıklılık (mukavemet) derecesi yüksek Beylikdüzü çelik kepenk sistemlerimizle aşağı yukarı açılabilen iş yeri kepenkleri üretimi gerçekleştiriyoruz. Günlük üretim kapasitesiyle sürekli üretim yapmaya devam eden üretim tesisimizde her açıdan en iyi koşullarda çalışmalara yer verilmektedir. Bu olanaklar neticesinde değerlendirildiği zaman mukavemeti yüksek kepenk sisteminde otomasyon olarak farkımızı siz de görebilirsiniz.

Beylikdüzü'nde  Çevre Dostu Kepenk İmalatımız

Poliüretan malzemeden üretilen lamellerden oluşturularak her açıdan yüksek oranda izolasyon imkanı sunar. Ortada duran tüm bu ayrıcalıklı yönlerinden hareket edildiği zaman kaliteden ödün verilmeksizin 7/24 kesintisiz kepenk imalatımız sürdürülmektedir. 

ISO 14001 belgemizle çevre dostu kepenk sistemleri üretimlerimiz gece gündüz demeksizin sürdürülerek her açıdan kaliteden taviz verilmeden en iyi olanaklarda sektörünün güçlü markası olma bilinciyle hareket edildiğini kesinlikle dikkate almak gerekir. Siz de tamamen yüksek mukavemet özelliği ve de tüp motoruyla son derece güçlü çalışabilen çelik malzemeli kepenk imalatımızı incelemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca sosyal medya üzerinden de takip edebilirsiniz.

Beylikdüzü çelik kepenk 25 yıldır sizlere hizmet vermekteyiz.

Beylikdüzü Motorlu Kepenk

Kapı otomasyonu alanında bütün gelişmeleri yakından takip ederek hizmet veren firmamız, motorlu kepenk sistemleri sayesinde tüp motor gücüyle güvenilir olmanızı mümkün kılar. Uzaktan kumandalı sistemiyle dikkat çeken otomatik kepenk sistemlerimiz aşağıdan yukarıya doğru otomatik olarak açılabilir özelliktedir. 

Beylikdüzü Motorlu Kepenk Sistemlerimiz

 • otomatik aşağıdan yukarıya kaydırılabilir uzaktan kumandalı sistemdir.
 • tüp motor sistemi sayesinde güçlüdür.
 • %100 poliüretan malzemeden köpüklü olarak üretilir.
 • ISO 14001 çevre yönetim uygunluk belgesiyle en iyi şekilde üretilmektedir.

Ortada duran tüm bu özellikleri dikkate alındığı zaman Beylikdüzü motorlu kepenk üretimlerinde kaliteden taviz verilmeden hareket edildiğini dikkate almak gerekir.

Tam Otomatik Kepenk Sistemlerimiz

Alanındaki bütün gelişmeleri her zaman yakından takip eden firma olarak tam otomatik kepenk imalatı sürdürülmektedir. Ortada duran bu özellikler neticesinde yer verilecek olunursa kaliteden taviz verilmeksizin hareket edildiğini dile getirmemiz gerekmektedir.

Bu özelliklerine dayanarak her açıdan ISO 9001 kalite yönetim standartlarına dayanarak hizmet veriyor. Siz de bütün hizmetlerimizi 24 saat boyunca yakından takip ederek her açıdan müşterinin beklentilerine yer verir. Bu özelliklerimiz neticesinde aktarılacak olunursa dünden bugüne kadar daima sonuç odaklı çalışmalar içerisine girilerek tam otomatik güçlü kepenk sistemleri güvende olmanıza imkan tanır.

Alüminyum, metal veya çelik malzemeden imal edilen kepenk sistemlerimizle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet sağlanır. Ekonomik fiyat garantisine dayanarak alanına hakim olmaya devam eden müşteri memnuniyeti ilkesinden hareket edilerek gerçekten de kesintisiz olarak en iyi koşullarda hizmet sağlanır. Bu hususlara yer verildiği zaman otomatik kepenk sistemlerimizle güvenilir olarak iş yerinin kapı otomasyon sistemi bizim teminatımız altında. Sosyal medya adreslerimizden yaptığımız çalışmaların örneklerini daha yakından inceleme imkanı bularak en iyi koşullarda hizmet temin edebileceksiniz. Bu da 7/24 anlayışa yer verilerek gerçekleştirilen hizmetlerimizin önde gelen nitelikleri olarak öne çıkar.

Beylikdüzü Motorlu Kepenk 

kepenk sistemlerinizi hızlı güvenilir bir şekilde 25 ylrdır yapılmaktadır.

 Kepenk Nedir?

İş yerleri, pencere, kapı yerlerin kapatılmasını sağlayan genellikle sac veya metalden yapılan kepenk  dışarıdan gelebilecek karşı tehlikelerden korunmasını sağlar. Çok eski bir ürün olan Beylikdüzü kepenkte her alanda olduğu gibi teknoloji sayesinde büyük bir değişim geçirdi.Eski kepenkler çok ağır olduğu için onları kaldırmak için çok büyük güçlerin harcanması gerekliydi. Kullanımı çok zor olan bir sistemdi.  İlk zamanlar çok ağır olan kepenklerden bugün otomatik kepenk sistemlerine uzanan bir değişimden bahsediyoruz.

Beylikdüzü Kepenk; iş yerleri başta olmak  üzere her yerde güvenliğin sağlanması, ürünleri olumsuz hava şartlarından koruma, izolasyon yaptırabilme, herhangi bir patlamaya karşı güvenlik önlemi ve en önemli özelliği hırsızlara karşı alınan en güvenilir tedbirlerden biri olmasıdır.

Günümüzde çeşitli kepenk sistemleri bulunmaktadır. Bu kepenk sistemlerinden en çok tercih edilen otomatik kepenk sistemleridir. Manuel kepenk sistemleri neredeyse çok az kullanılmaktadır. Beylikdüzü Eski kepenk sistemlerinde yaşanan en büyük problem tam kapanmaz ya da kapatmak için çok güç gerekirdi. Kapatılan kepengi açmak da kolay bir iş değildi. Beylikdüzü Otomatik kepenk sistemlerinde bir kumanda ya da şalter ile açılıp kapanmaktadır. Açılıp kapanması için herhangi bir güç harcamaya gerek duyulmamaktadır. Daha kaliteli malzemelerden üretilmektedirler. Alüminyum, galvaniz ya da çelik malzeme olarak üretilmektedir. Bunun dışında renk ve model seçenekleri de mevcuttur. Kepenk yaptırmak istediğiniz yere en uygun modeli bulabilirsiniz. 

Otomatik Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemleri ise elektrikli kepenk sistemleri ve motorlu kepenk sistemleri olarak güç kaynağına göre ikiye ayrılmaktadır. Elektrikli kepenk sisteminin çalışmasının güç kaynağı elektriktir. Bunun dışında Beylikdüzü motorlu kepenk sisteminden çok büyük farklılıkları bulunmamaktadır. Beylikdüzü Motorlu kepenk sistemlerinde ise güç kaynağı motordur.  Kepenk sistemlerinin kullanıldıkları  yerlere göre pencere, kapı ve garaj kepenk sistemleri olarak üçe ayrılmaktadır. 

 

Beylikdüzü Kepenk sistemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.

Kullanım Yerine Göre Kepenk  Çeşitleri 

Beylikdüzü Kepenkler en önemli işlevi güvenliği sağlayan bir üründür. Evlerde, iş yerlerinde, depolarda kullanılmaktadır. Gelişen kepenk sistemleri ile eskiden yaşanan sorunların ortadan kalkması ile kullanılması çok kolay bir hale gelmiştir. Otomatik kepenk sistemleri kullanım açısından çok kolay sistemlerdir.

Kullanıldıkları yere  ayrılan Beylikdüzü kepenk çeşitleri pencere, kapı ve garaj olmak üzere üç gruptur. Pencerelerde kullanılan otomatik kepenk sistemleri uzaktan kumanda ile kullanılmaktadır. Kişi tarafından açılıp kapanma kontrol edilebildiği gibi aynı zamanda zaman ayarlı olarak kepenklerin açılması sağlanmaktadır. Örneğin; saat 10-14 arasında açık olsun diye ayarlanan bir sistemde kendiliğinden açılıp kapanmaktadır.

Kapılarda kullanılan Beylikdüzü kepenk sistemleri genelde mağazalar, iş yerleri, marketler nadiren de olsa evlerde görülmektedir. Özellik ile Avrupa'da evlerin çoğunda kapılarda kepenk sistemi bulunmaktadır. Genellik ile uzaktan kumanda ile kontrol edilen kepenk sistemi manuel ya da şalter ile kontrol edilebilen sistemlerde bulunmaktadır.

Garajlar eşyaların depolandığı ve araçların park edildiği alanlardır. Bu alanlarda uzaktan kumanda ya da manuel olarak kontrol sağlanabilmektir. Garaj kepenklerin de genellik ile bir fotosel bulunmaktadır. Fotosel ışığa duyarlı bir sensördür. Araç garajın belli bir bölgesine geldiği zaman  garaj kepenkleri otomatik olarak açılmaya başlayacaktır. Aracınızı garaj park etme işlemi tamamlandıktan sonra kepenk kendiliğinden kapanmaktadır. Sizlerin bir kumanda ya da eliniz ile kontrol etmesine gerek yoktur. Aracınızdan çıkmadan ya da camını açıp kumanda ile kepenk sistemini açmaya gerek duyulmamaktadır.

Beylikdüzü Kepenklerde baktığımız zaman bir makine sistemidir. Zaman içinde yaşanan teknik aksaklıklardan dolayı her makine gibi bozulma ihtimali bulunmaktadır. Kepenk sisteminiz bozulduğu zaman tamir edilebilmektedir. Genellik ile kepenk sistemlerinde karşılaşılan arızalar ya kepenk açılmaz ya da açıldıktan sonra kapanmaması gibi durumlar ile karşılaşılmaktadır. Kepenk tamiri iyi bir şekilde yapılmaz ise kısa süre içinde yeniden bozulacaktır.

Beylikdüzü Kepenk sistemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.

Beylikdüzü Kepenk 3:  Üretildikleri Malzemelere Göre Kepenk Özellikleri

Beylikdüzü Kepenk özellik ile iş yerlerinde güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Kepenkler bulundukları yere göre kapı, pencere ve garaj kepenk sistemleri ve güç kaynağına göre elektrikli ve motorlu kepenk sistemleri olarak ikiye ayrılmaktadır.

Bunların yanında bir de kepenk sistemlerinin üretildiği malzemelerde çok önemlidir. Üretildikleri malzemelere göre dayanıklılık özellikleri değişmektedir. Kepenkler alüminyum ve galvanizden üretilmektedir.

Alüminyumdan üretilen kepenk sistemlerinde ses yalıtımı, güvenlik, hava koşullarından etkilenmesini önlemekte ısı izolasyonu sağlamaktadır.  Özellik ile kış aylarında ısı izolasyonu çok önemlidir. Alüminyum kepenk sistemleri etkilere karşı hafif kalabilir ancak kepenk üretimi için güçlü bir malzemedir. Bunun yanında tasarım olarak modelleri de bulunmaktadır. Mekana uygun renk seçenekleri yanında delikli olarak içerisinin bir kısmının görüldüğü tasarımlarda bulunmaktadır.

Alüminyum kepenk sistemlerinde yardımcı madde olarak poliüretan kullanılmaktadır. Poliüretan, alüminyum kepenklerin içine eklenmesi ile mukavemetinde arttırır. Bunun yanında ısı ve ses yalıtımı özellikleri sadece alüminyumdan oluşan kepenklere göre daha yüksektir.Kepenk sistemleri kullanılırken güçlü bir motor sistemine ihtiyaç duyulmamaktadır.Bunun nedeni malzemelerin hafif olmasıdır. Sadece et kalınlığının fazla olması durumunda ihtiyaç duyulan motor gücü daha fazla olmaktadır. Alüminyum kepenk sistemleri paslanmaz ve çalışırken çok sessiz çalışırlar. Etrafta bir ses kirliliği oluşmaz. 

Galvanizden üretilen galvanik kepenk sistemleri genellik ile bankalar,döviz büroları hastaneler, kuyumcular, çelik kapılarda kullanılır. Galvaniz kepenk sistemini diğerlerinden ayrılan en önemli özelliği zorla giremezsiniz. Bu kepenk sistemi güvenliğin en üst düzeyde olması gereken yerlerde yapılmaktadır.  Darbe ve patlamalara karşı yüksek dayanıklılığa sahip olmasının yanı sıra montajı kolaydır. Ölçülere uygun olacak şekilde ve renk seçenekleri ile de estetik bir görünüm kazandırılabilmektedir.

Beylikdüzü Kepenk sistemlerinde en önemli nokta güç kaynağıdır. Güç kaynağı elektrik kesintisi yaşandığında devreye girmektedir. 

Beylikdüzü Kepenk sistemlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizim ile iletişime geçin.

Beylikdüzü garantili pimapen servisi

İstanbul Beylikdüzü

Cambalkon ve Pimapen Servisi

Beylikdüzü garantili pimapen servisi

İstanbul Beylikdüzü

Cambalkon ve Pimapen Servisi

Beylikdüzü acil pimapen servisi

İstanbul Beylikdüzü

Cambalkon ve Pimapen Servisi
Beylikdüzü Kepenk ve pimapen servisi

İletişim

Zafer Mahallesi Yıldırım Beyazıt Cad. Babaocağı sokak no:20 Tel: 0212 639 12 85 Fax: 0212 452 76 55 Gsm: 0535 863 07 97

Beylikdüzü Kepenk ve pimapen servisi

Çalışma Saatleri

Pazartesi-Pazar | 09:00 - 23:00

Beylikdüzü Kepenk ve pimapen servisi

Sosyal Medya