İstanbul Taşdelen Mahallesi pimapen servisi, kepenk, sineklik, Cam balkon, Alüminyum doğrama, Kepenk, Panjur, Sineklik, Duşakabin, Ayna, Isıcam, Pimapen tamiri,

Taşdelen Mahallesi

İstanbul Taşdelen Mahallesi Duşakabin

Duşakabin, banyolara dekoratif bir görüntü veren ve bu özelliğinin yanı sıra duş alma sırasında oluşacak su sıçramalarını engelleyerek sıcak havanın korunmasını sağlayan işlevsel banyo ürünlerinin başında gelmektedir. Günümüzde çoğunlukla her evde bulunmaktadır. Kullanım açısından sağlamış olduğu pratiklik ve banyo dekorasyonu için sağlamış olduğu katkı ile en çok tercih edilen banyo ürünlerinden biri haline gelmiş bulunmaktadır. 

Duşakabin Avantajları

Her bütçeye, kullanacak kişinin zevkine ve banyo yapısına göre birbirinden farklı ve değişi modelleri bulunmaktadır. Banyo dolapları, banyolarda kullanılmış olan seramik modelleri, ayna ve duvar rengiyle ile birlikte kullanıldığında tasarım olarak hoş bir görüntü ortaya çıkarmaktadır. Ayrıca suyun banyo yüzeyine sıçramasına engel olarak hem kişinin gereksiz temizlik uğraşından kurtulmasına hem de banyoda bulunan elektronik eşyaların kullanım ömrünün daha uzun olmasına katkı göstermektedir. 

Duşakabin Çeşitleri

Duşakabin, şekline, yapısına, kapı şekline, kullanılan cam çeşidine, ebatlarına ve sahip olduğu özelliklerine göre ayrılan birçok model ve seçeneğe sahiptir. Bunun yanı sıra renk ve desen açısından da kullanıcılara geniş bir seçim özgürlüğü tanımaktadır. Şekline göre oval ve dikdörtgen olacak şekilde ikiye ayrılmaktadır. 

Oval: En kullanışlı olan modeller arasındadır. Banyolarda çok fazla yer kaplamaması açısından avantajlıdır. Dar veya ebatları küçük banyolarda için ideal modellerdir.

Dikdörtgen: Bu model özellikle geniş banyolarda kullanılmaktadır. Banyo dekorasyonuna hoş bir görünüm katar. Farklı desen ve renkler tercih edilebilir. 

İstanbul Taşdelen Mahallesi Pimapen 

Pimapen, polivinil klorür maddesinden oluşan bir tür plastiktir. Ayrıca kimya endüstrisinin en değerli ürünlerinden birisidir. Yapı sektöründe PVC ismiyle bilinmekte ve yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Sektör içerisinde bu kadar yaygın bir şekilde tercih edilmesinin nedenlerinden birisi hem maliyetsiz olması hem de montajının çok kolay olmasıdır. Bu özelliklerin yanında çok uzun yıllar dayanıklı olması da göz ardı edilmeyecek bir özelliktir.

Pimapen Çeşitleri

Kullanım kolaylığı ve istenilen şekildeki tasarımları ile birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. İlk çıktığı zamanlarda sadece beyaz renkleri olan pencereler her geçen gün gelişe tasarımları ve çeşitleri ile günümüzde üretilmeye devam ediyorlar. Yapının dış cephe rengi ve mekânın iç dekorasyonuyla uyumlu renklerde bulunabilecek çeşitleri sayesinde çok farklı tasarımlar elde edilebilmektedir. Her bütçeye ve zevke uygun tasarımlar bulunabileceği gibi, kullanım alanına göre de farklı çeşitler vardır. Kullanım alanına göre dar bir alana tek kanatlı, yarım açılan veya sürgülü çeşitleri bulunmaktadır. Geniş alanlar için ise geniş ürün yelpazesi arasından dilenilen tasarım tercih edilebilir.

Pimapen Avantajları

Pimapen, kullanıcılara çeşitli avantajlar sunmaktadır. Bunların en başında gelen ise kolay bakım yapılabilmesidir. Hızlı temizlenebilme özelliğinin yanında menteşelerinin yağlanması da çok pratiktir. Boya gerektirmeyen yapısı sayesinde ek masraf çıkartmamaktadır. Çürüme ve paslanma yapmayan yapısı ile uzun ömürlüdür. Isı ve ses yalıtımı konusunda da oldukça başarılı ürün olma özelliği taşırlar. 

İstanbul Taşdelen Mahallesi Panjur

Çok eski zamanlardan beri hayatımızda önemli bir yeri olan panjur sistemleri genelde eski ev yapılarında ahşap pencerelerinde kullanılmakta iken günümüz gelişen akıllı ev sistemlerinin olmaz ise olmaz ekipmanlarından olmuştur. Panjurlar güneş, rüzgâr, soğuk, yağmur ve kar gibi hava olaylarından korunmak adına yapılan ahşap kanatlardan oluşan ve genelde pencerenin dış kısmına takılan sistemlere verilen bir isimdir. Bu sistemler sabit ya da hareketli olarak olabilmektedir. Kısa dar ve eğilim paletlerden oluşabilirler. Panjur sistemleri farklı şekillerde tasarlanabilir. Bugün en çok tercih edilen panjur sistemleri otomatik panjurlar olmaktadır. Bunların haricinde geleneksel panjurlarda ihtiyaç ve talep duymanız halinde özel olarak üretilmektedir.

Otomatik Panjur Sistemleri

Motorlu olarak da bilinen bu panjur sistemleri günümüzde ev ve iş yerlerinde aklınıza gelebilen her alanda kullanılabilir. Akıllı ev sistemlerinde bu sistemler kumanda sistemleriyle entegre ederek uzaktan evinizin ve iş yerlerinizin tüm panjurları da kontrol edebilme imkanını size sunar.

Panjur sistemleri 1980’li yıllardan itibaren hayatımızda aktif bir şekilde kullanılmaya başlandı. İhtiyaçlara özel dayanıklı, kaliteli ve uzun yıllar kullanılabilen panjurlar mağaza, dükkân, depo ve kafelerde kullanılmaktadır. Evlerde ve garajlarda da bu sistemlerin modern hallerini kullanabilmekteyiz. Pratik çözümleri ile hayatımızı kolaylaştıran bu sistemleri özel olarak tasarlamakta ve ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz. 

Panjurlarda aklınıza takılan özellikleri öğrenmek ve bu sistemler ile daha konforlu bir yaşam sürmek için hemen iletişim kanallarımızı kullanarak siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Sektörün en uygun maliyette kaliteli ürünleri için hemen şimdi arayınız.